Akcie

01.Máj 2005 - Sviatok práce

Ukázat akciu


25.Máj 2005 - Senecká dúha

Ukázat akciu
  Dňa 25. mája sa v Senci uskutočnil 0. ročník tanečnej súťaže Senecká dúha, v dvoch vekových kategóriách, a síce 8 -11 ročné "deti" a 12 -16 roční "juniori". Samozrejme, v každej z týchto vekových kategórií, boli tanečné čísla rozčlenené podľa štýlu, kam patrili a tak ste tam našli podkategórie (alebo nad?) ako: scénický tanec, hip hop, disco, crazy (myslím), atď.... :)
Celý tento deň nás stál kopu "nervov" a energie, ale nakoniec môžem s radosťou skonštatovať, že naše malé "hríbiky" sa vo svojej kategórii "deti" a podkategórii disco dance umiestnili na 2. mieste a stredné baby sa v kategórii "juniori" a podkategórii hip hop umiestnili na 3. mieste. Oba tieto výsledky nás veľmi veľmi potešili a nabili novou energiou. Po náročnom a sparnom dni po ceste v autobuse, ktorého okná našťastie nepodľahli nášmu falošnému spevu, a ktorého šoféra sme si udobrili niekoľkými koláčikmi, sme sa úspešne vrátili domov, chvíľu sa vznášali v oblakoch a nakoniec skončili polomŕtve v našich mäkučkých postieľkach s úsmevom na tvári.


5.Jún 2005 - Deň detí

Ukázat akciu
  5. júna sme tu u nás, v Stupave, oslavovali Medzinárodný deň detí aj napriek tomu, že počasie nám vôbec neprialo. Keďže akcia sa odohrávala v stupavskom amfiteátri, najprv bolo treba odstrániť z pódia vodu, ktorá tam cez deň napršala, no našťastie aj vďaka tomu, že bolo relatívne veterno (viem to podľa toho, že som mala stále vlasy v tvári počas vystúpenia) sa pódium potom relatívne rýchlo vyschlo. Hľadisko tento krát síce nebolo plne obsadene (čo je podľa mňa dosť pochopiteľné vzhľadom na počasie), no aj tak sme si s chuťou zatancovali (teda aspoň väčšia časť súboru).


25.Jún 2005 - Senecký karneval

Ukázat akciu
  A 25. júna sme sa znova ocitli v Senci, za rovnako sparného počasia ako mesiac predtým. Tento krát sme sa prišli pozrieť na každoročné sa konajúci Senecký karneval. V Stupave sme o tretej hodine poobede (stredoeurópskeho času) nastúpili do autobusu, ktorý nás o hodinu neskôr "vyhodil" priamo v centre Senca, kúsok od pódia, na ktorom sme mali vystupovať. Po minule roky sa vystúpenia realizovali vždy až po karnevalovom sprievode. Tento rok sa organizátori rozhodli urobiť zmenu a program pre deti, ktorého súčasťou sú tradične aj tanečne vystúpenia sa presunul ešte pred začiatok karnevalového sprievodu. Táto skutočnosť ako aj pražiace slnko nepochybne ovplyvnili počet divákov stojacich pod pódiom a v jeho okolí. No na moje milé prekvapenie sa tento počet začal postupne zvyšovať, ako náhle sa začali na pódiu trosku intenzívnejšie predstavovať rôzne tanečne súbory. Po odtancovaní niekoľkých choreografii a zaslúženej a vytúženej zmrzline sme naše malé zlatíčka premiérovo zaradili do karnevalového sprievodu. Počas toho sme sa snažili ich občas povzbudzovať a mávať im poza zástupy okolostojacich divákov, no len málokedy si nás všimli. A ďalší pekný a únavný deň ukončili jazdy na kolotočoch (všetci prežili v zdraví, aj keď chvíľu sme mali obavy o nášho fotografa). :)


3.September 2005 - Ecce Terra

Ukázat akciu


14.September 2005
Otvorenie Petržalského korza

Ukázat akciu


30-31.September 2005
Deň Zelá (Stupava)

Ukázat akciu


3.Jún 2006
Senecká dúha
1. ročník

Ukázat akciu


29.September 2006
Deň Zelá (Stupava)

Ukázat akciu